Recenzje ubrań

Ubrania męskie – najnowsze trendy

Nadchodzi sezon wiosenny, a co za tym idzie – nowe kolekcje obowiązujących trendów. Standardowo, co  sezon, ze zmianą pory roku zmienia się wizja stylizacji – zmienia się bowiem charakterystyka i grubość ubrań. Elementy, które okazały się hitem poprzedniego sezonu, lub są klasyczne – uniwersalne zazwyczaj przechodzą do następnego. Bardzo słusznie ; w ten sposób wykształca się własnie styl.

Nowy sezon będzie obfitował w intensywne, lecz nie papuzie kolory. Nonszalancką elegancję mieszamy z odrobiną casualowego luzu. Efekt ma być swobodny i niewymuszony – nie niczym wciśnięcie w smoking na nieodpowiednią okazję. Kiedyś mieszanie eleganckich ubrań z elementami codziennymi, zwykłymi byłoby nie do pomyślenia. Obecnie świadczy o wyczuciu stylu.

ubrania męskie

Model (pokaz mody w Nowym Yorku) jest ubrany w garnitur w kolorze głębokiego kobaltu. Nonszalancji dodaje casualowa koszulka zamiast garniturowej, tradycyjnej koszuli.  Duży plus za ozdoby na szyi ; męska biżuteria potrafi przełamać nudny look, tak jest i  w tym wypadku. Koraliki oraz łańcuszek z zawieszką są uniwersalnym dodatkiem dodającym luzu. Tego rodzaju ozdoby kojarzą się ze stylem Johnnego Deepa.

Sportowe buty noszone do garnituru stały się już niemal regułą. Styl wylansowany niemal 10 lat temu przez Justina Timberlake’a, początkowo uważany za nietakt, obecnie stał się standardem. Producenci obuwia produkują modele sportowe, które jednocześnie, z założenia do uprawiania sportu nie służą.